Menu

Serwis - Sklep Alternatorów i Rozruszników

Stanisław Osiński

Jesteśmy dystrybutorem kilku/nastu światowych producentów części/kopletnych jednostek z zakresu rozruszników i alternatorów na terenie Polski (np. Mobiletron, Prestolite, itp ).

Na rynku działamy od ponad 20 lat współpracując z firmami motoryzacyjnymi (dealerzy, warsztaty).

Specjalizujemy się w regeneracji alternatorów i rozruszników oraz sprzedaży części do nich.

W naszej ofercie znajdziecie państwo podzespoły do wszystkich typów samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, maszyn, koparek, ładowarek, agregatów, wózków. widłowych itp.

Postanowiliśmy skupić naszą działalność na wybranym fragmencie rynku części zamiennych i usług motoryzacyjnych, aby dokładnie zaspakajać potrzeby klientów w tej dziedzinie.

Również dzięki specjalizacji mieliśmy możliwość zbudowania szerokiego asortymentu nie tylko kompletnych podzespołów, ale także wszystkich komponentów w nich występujących.

W naszym asortymencie znajdźiecie Państwo szeroką ofertę części zamiennych do alternatorów i rozruszników.

Naszą ofertę kierujemy do sklepów motoryzacyjnych, warsztatów samochodowych oraz klientów indywidualnych.

Jeżeli:
-poszukujesz części do rozrusznika lub alternatora,
-oczekujesz fachowej porady, odnośnie zakupionych części i nie tylko.

To z całą pewnością trafiłeś tam gdzie powinieneś.

W naszej ofercie znajdziesz najlepszej i sprawdzonej jakości części do praktycznie każdego rozrusznika czy alternatora.

Zatrudniamy personel techniczny posiadający stosowną wiedzę i doświadczenie w naprawie i sprzedaży w/w urządzeń. Posiadając bogate zapleczem magazynowe, solidnie i szybko wywiązujemy się z powierzonych przez klientów zleceń. Jesteśmy firmą 'przyjacielską', oferując naszym klientom obok towaru również wiedzę, która tego towaru dotyczy. Współpracują z nami duże firmy transportowe, sklepy, hurtownie, renomowane serwisy wózków widłowych, maszyn budowlanych i samochodów a przede wszystkim warsztaty samochodowe zajmujące się bezpośrednio naprawami samochodów. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się elektromechaniką pojazdową i szukają solidnego partnera.

Więcej o naszej formie można znaleść na naszej głównej stronie internetowej: http://osinskiartur.pl/ , gdzie znajduje się również link do naszej galerii, tagów.